Szkoła coachów i trenerów – szkolenie akredytacyjne

Zapraszamy do udziału w unikalnym szkoleniu dla trenerów i coachów, organizowanym przez Szkołę Trenerów i Coachów ESCP. To wyjątkowa okazja do zdobycia i rozwoju kompetencji w zakresie trenerstwa i coachingu, z uwzględnieniem zarówno aspektów teoretycznych, jak i praktycznych. Szkolenie jest skierowane do osób pragnących samodzielnie prowadzić sesje coachingowe i szkolenia, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych.

Podczas naszego szkolenia nauczysz się samodzielnego projektowania, prowadzenia i ewaluacji procesów coachingowych i szkoleniowych. Poznasz metody i narzędzia szkoleniowe niezbędne do prowadzenia sesji coachingowych oraz zdobędziesz umiejętności wskazane przez międzynarodowe organizacje coachów, które uprawniają do rozpoczęcia ścieżki certyfikacji.

Nasze szkolenie to nie tylko zdobycie wiedzy, ale przede wszystkim praktyka i rozwój konkretnych umiejętności trenerskich i coachingowych, które wykorzystasz w swojej pracy zawodowej. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych trenerów i coachów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona profesjonalistów w dziedzinie coachingu i trenerstwa. Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie, zacznij od siebie już dziś!